Men’s and Mixed Fixtures

Weston (Bath) Men’s and Mixed fixture list 2021

April
Saturday, 17th April Chippenham Town Home Mixed Friendly 6 2:30
Sunday, 18th April Presidents Day Home Mixed 6 2:30
Wednesday, 21st April Bloomfield Away Men/Mixed 4 6:15
Saturday, 24th April Victoria (WSM) Away Men/Mixed 6 2:30
Tuesday, 27th April Avonvale Home Mixed Friendly 6T 2:30
Thursday, 29th April Redland Green Away BDL 3 6:15
May
Saturday, 1st May Bradley Stoke Away Mixed Friendly 6 2:00
Wednesday, 5th May Alexandra Home Men/Mixed 4 6:15
Thursday, 6th May GB Britton Home BDL 3 6:15
Saturday, 8th May Bradford on Avon Home Mixed Friendly 2 2:30
Saturday, 8th May Frys Home Mixed Friendly 4 2:30
Wednesday, 12th May Victoria Park Away Men/Mixed 4 6:15
Thursday, 13th May Wilmott Park Home BDL 3 6:15
Saturday, 15th May A v Alexandra Home East 1 3 2:30
Saturday, 15th May B v Imperial Home East 1 3 2:30
Wednesday, 19th May GB Brittons Home Men/Mixed 4 2:30
Thursday, 20th May Yate A Away BDL 3 6:15
Saturday, 22nd May A v Norwest B Away East 1 3 2:30
Saturday, 22nd May B v Knowle A Away East 1 3 2:30
Wednesday, 26th May Bath Away MSL 4 6:15
Thursday, 27th May Knowle A Home BDL 3 6:15
Saturday, 29th May A v Frome Selwood Away East 1 3 2:30
Saturday, 29th May B v Paulton Home East 1 3 2:30
June
Wednesday, 2nd June Bloomfield Away MSL 4 6:15
Thursday, 3rd June Olveston Away BDL 3 6:15
Friday, 4th June Stotherts Home Mixed League 3 6:15
Saturday, 5th June A v Keynsham B Home East 1 3 2:30
Saturday, 5th June B v Alexandra Away East 1 3 2:30
Wednesday, 9th June Stothert & Pitt Home MSL 4 6:15
Thursday, 10th June Bristol St Andrews Home BDL 3 6:15
Saturday, 12th June Chippenham Park Home Mixed Friendly 6 2:30
Tuesday, 15th June Frys Home Lloyd Trophy 3 6:15
Wednesday, 16th June Victoria Park Away MSL 4 6:15
Thursday, 17th June Page Park A Away BDL 3 6:15
Friday, 18th June Purnell Home Mixed League 3 6:15
Saturday, 19th June Bradford on Avon Away Mixed Friendly 4T 2:30
Saturday, 19th June Trowbridge Town Home Mixed Friendly 4T 2:30
Wednesday, 23rd June Alexandra Home MSL 4 6:15
Thursday, 24th June Bristol A Home BDL 3 6:15
Friday, 25th June Norwest Home Mixed League 3 6:15
Saturday, 26th June Devizes Home Mixed Friendly 3 2:30
Saturday, 26th June B v Norwest Home East 1 3 2:30
Tuesday, 29th June 2nd Round Away Lloyd Trophy 3 6:15
Wednesday, 30th June Bath Home MSL 4 6:15
July
Thursday1st July Redland Green Home BDL 3 6:15
Friday, 2nd July Bloomfield Away Mixed League 3 6:15
Saturday, 3rd July Weston A v Weston B Home East 1 3 2:30
Tuesday, 6th July Frys Away Turnbull Cup 4 6:15
Wednesday, 7th July Bloomfield Home MSL 4 6:15
Thursday, 8th July GB Britton Away BDL 3 6:15
Saturday, 10th July Corsham Home Mixed Friendly 3 2:30
Saturday, 10th July Prattons Home Mixed Friendly 3 2:30
Tuesday, 13th July Turnbull R4 /Wedmore Plate Turnbull Cup/Wedmore Plate 4 6:15
Wednesday, 14th July Stothert & Pitt Away MSL 4 6:15
Thursday, 15th July Wilmott Park Away BDL 3 6:15
Saturday, 17th July A v Norwest Away East 1 3 2:30
Saturday, 17th July B v Keynsham B Away East 1 3 2:30
Wednesday, 21st July Victoria Park Home MSL 4 6:15
Thursday, 22nd July Yate A Home BDL 3 6:15
Saturday, 24th July A v Keynsham A Home East 1 3 2:30
Saturday, 24th July Calne Home Mixed Friendly 3 2:30
Wednesday, 28th July Alexandra Away MSL 4 6:15
Thursday, 29th July Knowle A Away BDL 3 6:15
Saturday, 31st July A v Frome Park A Home East 1 3 2:30
Saturday, 31st July B v FromeSelwood Away East 1 3 2:30
August
Wednesday, 4th August Fosseway Home Mixed Friendly 4 6:15
Wednesday, 4th August MSL Semi Final TBC MSL 4 6:15
Thursday, 5th August Olveston Home BDL 3 6:15
Saturday, 7th August A v Stothert & Pitt Away East 1 3 2:30
Saturday, 7th August B v Norwest A Home East 1 3 2:30
Wednesday, 11th August Keynsham Home Mixed Friendly 5 2:30
Wednesday, 11th August MSL Final TBC MSL 4 6:15
Thursday, 12th August Bristol St Andrews Away BDL 3 6:15
Friday, 13th August Alexandra Away Mixed League 3 6:15
Saturday, 14th August A v Imperial Home East 1 3 2:30
Saturday, 14th August B v Keynsham A Home East 1 3 2:30
Wednesday, 18th August Victoria Park Home Men/Mixed 4 6:15
Thursday, 19th August Page Park A Home BDL 3 6:15
Friday, 20th August Bath Away Mixed League 3 6:15
Saturday, 21st August A v Knowle A Away East 1 3 2:30
Saturday, 21st August B v Frome Park A Away East 1 3 2:30
Wednesday, 25th August Page Park Away Men/Mixed 4 2:30
Thursday, 26th August Bristol A Away BDL 3 6:15
Friday, 27th August Keynsham Away Mixed League 3 6:15
Saturday, 28th August Bath Home Men/Mixed 6 2:30
Tuesday, 31st August Malmsbury Away Mixed Friendly 6T 2:00
September
Wednesday, 1st September Chippenham Town Away Mixed Friendly 6 6:30
Saturday, 4th September A v Paulton Away East 1 3 2:30
Saturday, 4th September B v Stothert & Pitt Home East 1 3 2:30
Tuesday, 7th September Stothert & Pitt Home Mixed Friendly 4 2:30
Saturday, 11th September Yate Home Mixed Friendly 4 2:30
Wednesday, 15th September Chippenham Park Away Mixed Friendly 5 2:30
Saturday, 18th September Frome Selwood Away Mixed Friendly 6T 2:30
Sunday, 19th September Finals Day
Wednesday, 22nd September Norwest Away Mixed Friendly 5T 2:30
Saturday, 25th September Page Park Home Mixed Friendly 5 2:30
Sunday, 26th September Captains day Home Mixed 6 2:30
Wednesday, 29th September GB Britton Away Mixed Friendly 5 2:30